Radio 4ConcertzenderClassic FMKlara ContinuoRadio Bach Radionomy
radio luisteren
Klassiekemuziek.nl
  ZOEKEN  NAAR  een  concert           

uw regio Concerten
in uw regio



Mozart Requiem & Krönungsmesse, Miserere Mei

Alkmaar
Grotekerk | vr. 24 feb. 2017 - 19:30 uur

Wolfgang Amadeus Mozart  - Exsultate Jubilate
Wolfgang Amadeus Mozart  - Krönungsmesse
Wolfgang Amadeus Mozart  - Miserere Mei
Wolfgang Amadeus Mozart  - Requiem


Uitvoerenden: VUL VOOR DE SPECIALE PRIJS DE ACTIECODE IN; BA55 - - The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands - Sopraan Olga Zinovieva - Countertenor Sytse Buwalda - Tenor Martinus Leusink - Bas Thilo Dahlmann ...
Meer Informatie

Henk Verhoef – Orgelconcert rondom J.S. Bach

Amsterdam
Oosterkerk  | vr. 24 feb. 2017 - 20:00 uur

Buxtehude, Dietrich  - Nimm von uns, Herr, du treuer Gott (3 verzen)
Felix Mendelssohn Bartholdy (1809 1847)  - Sonate in A, op. 65 nr. 3 , Con moto maestoso - Andante tranquillo
Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)  - Allein Gott in der Höh’ sei Ehr’, BWV 662
Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)  - Allein Gott in der Höh’ sei Ehr’, BWV 663
Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)  - koraalpartita Sei gegrüßet, Jesu gütig, BWV 768
Robert Schumann (1810 1865)  - Fuge über B.A.C.H., op. 60 , nr 3 & 5


Uitvoerenden: Henk Verhoef studeerde orgel in Amsterdam en Parijs. Hij is - organist van de Oosterkerk, de Nieuwe Kerk en de Vrije Universiteit. - Hij heeft een internationale concertpraktijk en is als - adviseur ...
Meer Informatie

Meesters & Gezellen olv Sigvards Klava

Groningen
Der-Aa Kerk | vr. 24 feb. 2017 - 20:15 uur

Arvo Pärt (1935)  - Virgencita , a cappella koor
Einojuhani Rautavaara (1928)  - Die erste Elegie , a cappella koor
Ešenvalds, Eriks (1977)  - Sun Dogs: The Witnesses - The Beauty of this Miracle , a cappella koor
Johannes Brahms (1833 1897)  - Fest- und Gedenksprüche , opus 109 , a cappella koor
Peteris Vasks  - Our Mother’s Names , a cappella koor
Sandström/Purcell  - Hear my Payer, oh Lord , a cappella koor


Uitvoerenden: Sigvards Klava, dirigent
4 Meesters uit Nederlands Kamerkoor & Cappella Amsterdam
20 Gezellen: jonge professionele zangers
Meer Informatie

Spreken in tonen

Utrecht
TivoliVredenburg | vr. 24 feb. 2017 - 20:15 uur

Brahms  - Derde symfonie
Fauré  - Suite Pelleas et Melisande
Strauss  - Burleske


Uitvoerenden: Nederlands Philharmonisch Orkest
Marc Albrecht dirigent
Denis Koshukhin piano
Meer Informatie

TRACKS: Remy van Kesteren

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Kleine Zaal | vr. 24 feb. 2017 - 21:00 uur

Uitvoerenden: Remy van Kesteren
Jorinde Keesmaat
Desirée van Gelderen
Jurjen Alkema
Meer Informatie

KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Koorzaal | za. 25 feb. 2017 - 11:30 uur

Uitvoerenden: Amsterdam Sinfonietta
Meer Informatie


KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Koorzaal | za. 25 feb. 2017 - 13:30 uur

Uitvoerenden: Amsterdam Sinfonietta
Meer Informatie

Pieter Jan Leusink dirigeert Mozarts Requiem

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Grote Zaal | za. 25 feb. 2017 - 14:15 uur

Mozart, Allegri, Mozart, Mozart


Uitvoerenden: Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
Pieter Jan Leusink
Olga Zinovieva
Sytse Buwalda
Martinus Leusink
Thilo Dahlmann
Meer Informatie

Mozart Requiem & Krönungsmesse, Miserere Mei

Amsterdam
Koninklijk Concert Gebouw | za. 25 feb. 2017 - 14:15 uur

Wolfgang Amadeus Mozart  - Exsultate Jubilate
Wolfgang Amadeus Mozart  - Krönungsmesse
Wolfgang Amadeus Mozart  - Miserere Mei
Wolfgang Amadeus Mozart  - Requiem


Uitvoerenden: VUL VOOR DE SPECIALE PRIJS DE ACTIECODE IN; BA55 - - The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands - Sopraan Olga Zinovieva - Countertenor Sytse Buwalda - Tenor Martinus Leusink - Bas Thilo Dahlmann ...
Meer Informatie

KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Koorzaal | za. 25 feb. 2017 - 15:30 uur

Uitvoerenden: Amsterdam Sinfonietta
Meer Informatie

Marc Albrecht dirigeert Brahms 3 en Denis Kozhukhin speelt Strauss

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Grote Zaal | za. 25 feb. 2017 - 20:15 uur

Fauré, R. Strauss, Brahms


Uitvoerenden: Nederlands Philharmonisch Orkest
Marc Albrecht
Denis Kozhukhin
Meer Informatie

Meesters & Gezellen olv Sigvards Klava

Dalfsen
Grote Kerk | za. 25 feb. 2017 - 20:30 uur

Arvo Pärt (1935)  - Virgencita , a cappella koor
Einojuhani Rautavaara (1928)  - Die erste Elegie , a cappella koor
Ešenvalds, Eriks (1977)  - Sun Dogs: The Witnesses - The Beauty of this Miracle , a cappella koor
Johannes Brahms (1833 1897)  - Fest- und Gedenksprüche , opus 109 , a cappella koor
Peteris Vasks  - Our Mother’s Names , a cappella koor
Sandström/Purcell  - Hear my Payer, oh Lord , a cappella koor


Uitvoerenden: Sigvards Klava, dirigent
4 Meesters uit Nederlands Kamerkoor & Cappella Amsterdam
20 Gezellen: jonge professionele zangers
Meer Informatie


Voor de hele familie: Mendelssohns Midzomernachtsdroom (6+)

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Grote Zaal | zo. 26 feb. 2017 - 11:00 uur

Mendelssohn, Mendelssohn, Mendelssohn, Mendelssohn, Mendelssohn, Mendelssohn


Uitvoerenden: Orkest van het Oosten
Jasper de Waal
Meer Informatie

Pieter Jan Leusink dirigeert Mozarts Requiem

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Grote Zaal | zo. 26 feb. 2017 - 14:15 uur

Mozart, Allegri, Mozart, Mozart


Uitvoerenden: Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
Pieter Jan Leusink
Olga Zinovieva
Sytse Buwalda
Martinus Leusink
Thilo Dahlmann
Meer Informatie

Mozart Requiem & Krönungsmesse, Miserere Mei

Amsterdam
Koninklijk Concert Gebouw | zo. 26 feb. 2017 - 14:15 uur

Wolfgang Amadeus Mozart  - Exsultate Jubilate
Wolfgang Amadeus Mozart  - Krönungsmesse
Wolfgang Amadeus Mozart  - Miserere Mei
Wolfgang Amadeus Mozart  - Requiem


Uitvoerenden: VUL VOOR DE SPECIALE PRIJS DE ACTIECODE IN; BA55 - - The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands - Sopraan Olga Zinovieva - Countertenor Sytse Buwalda - Tenor Martinus Leusink - Bas Thilo Dahlmann ...
Meer Informatie

Meesters & Gezellen olv Sigvards Klava

Utrecht
Geertekerk  | zo. 26 feb. 2017 - 15:00 uur

Arvo Pärt (1935)  - Virgencita , a cappella koor
Einojuhani Rautavaara (1928)  - Die erste Elegie , a cappella koor
Ešenvalds, Eriks (1977)  - Sun Dogs: The Witnesses - The Beauty of this Miracle , a cappella koor
Johannes Brahms (1833 1897)  - Fest- und Gedenksprüche , opus 109 , a cappella koor
Peteris Vasks  - Our Mother’s Names , a cappella koor
Sandström/Purcell  - Hear my Payer, oh Lord , a cappella koor


Uitvoerenden: Sigvards Klava, dirigent
4 Meesters uit Nederlands Kamerkoor & Cappella Amsterdam
20 Gezellen: jonge professionele zangers
Meer Informatie

TOPPERS VAN TELEMANN

Diemen
Schuilkerk De Hoop | zo. 26 feb. 2017 - 15:00 uur

Georg Philip Telemann  - Duo's en triosonates , klassiek


Uitvoerenden: Barokensemble Giardino Musicale: Eva Harmuthová – blokfluit Louella Alatiit – viool , Elske Tinbergen – cello Jérome Brodin – klavecimbel


Meer Informatie

"Turn up the Bass" uit de serie Vriendenconcerten in de Zuiderkerk

1011 WB Amsterdam
Zuiderkerk, zuiderkerkhof 72 | zo. 26 feb. 2017 - 16:00 uur

Dmitri Shostakovich  - Five pieces , Klassieke muziek
Edgar Meyer  - Duo voor cello en contrabas , Klassieke muziek
Gioacchino Rossini  - Duet in D groot voor cello en contrabas , Klassieke muziek
Johann Baptist Vanhal  - Dubbelconcert voor cello,contrabas en orkest , Klassieke muziek
Mieczyslaw Weinberg  - Uit de sonate voor solo contrabas: Adagio en Allegretto , Klassieke muziek
Sofia Goebaidoelina  - Pantomime voor contrabas en piano , Klassieke muziek


Uitvoerenden: Rick Stotijn - contrabas
Pamela Smits - cello
Maarten den Hengst - piano

Meer Informatie


Visionaire Timbres 1926 Ensemble Lumaka

Zelhem
Cult. Centrum de Brink | zo. 26 feb. 2017 - 20:15 uur

Claude Debussy  - Première Rhapsodie , voor klarinet en ensemble
Eugene Goossens  - Suite op. 6
Gabriel Fauré  - Strijkkwartet in e-klein
Gabriel Pierné  - Variations libres et final , voor fluit, harp en strijktrio
Jan Ingenhoven  - Kammermusik in 5 Sätzen (1926) , voor klarinet en strijktrio
Leo Smit  - Trio (1926) , voor fluit, altviool en harp
Maurice Ravel  - Introduction et Allegro , voor harp, met fluit, klarinet en strijkkwartet


Uitvoerenden: Ensemble Lumaka - Jana Machalett, fluit Miriam Overlach, harp - Saskia Viersen, viool Diet Tilanus, viool - Martina Forni, altviool Olivier Paey, ...
Meer Informatie

Marc Albrecht dirigeert Brahms 3 en Denis Kozhukhin speelt Strauss

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Grote Zaal | ma. 27 feb. 2017 - 20:15 uur

Fauré, R. Strauss, Brahms


Uitvoerenden: Nederlands Philharmonisch Orkest
Marc Albrecht
Denis Kozhukhin
Meer Informatie

Toon meer concerten

© 
copyright Bonhof in the Garden en Human Content Mediaproducties